browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

O nas – dowiedz się więcej :-)

Witaj Poszukiwaczu wiedzy.

Jeżeli znalazłaś się w tym miejscu najprawdopodobniej interesuje Cię biżuteria, i to w jaki sposób powstaje.  Będziemy się starali przedstawiać tutaj codzienny dzień pracy naszej firmy, i to w jaki sposób tworzymy nasze autorskie modele biżuterii.

Liczę na pomoc i informację jakimi tematami jesteś najbardziej zainteresowany, i czego chciałabyś się dowiedzieć o biżuterii. Na Wasze propozycje czekam pod adresem: artur.wec@wec.com.pl

Moje słowa kieruję również do mężczyzn dla których piękno ich muz jest wyzwaniem.

 A teraz trochę o naszej firmie –  WĘC – Twój Jubiler.

Można powiedzieć że o biżuterii wiemy prawie wszystko. Jubilerstwo jest tradycją 2 pokolenia.

W obecnej formie istniejemy od roku 1990, gdy Grzegorz Węc (mój brat) otworzył w Krakowie “Pracownię Złotniczą” przy ul Kurczaba 3. Przez lata pracownia rozrastała się zdobywając nowych klientów, a Grzegorz umiejętności. Na początku lat 90 dołączyłem do niego ja (Artur). Od tej pory pracowaliśmy wspólnie. Naszym głównym wyzwaniem było oferowanie klientom najlepszej jakości usługi, obsługę i serwis. Dzięki tej pracy mogliśmy w 1999 r przekształcić firmę w spółkę.

Kilkanaście lat doświadczeń zaowocowało przemodelowaniem działania całej firmy. Skupiamy się na dostarczeniu naszym klientom jak najbardziej kompleksowych usług jubilerskich – od pomysłu, przez projektowanie po wykonanie gotowego wyrobu. Naszymi docelowym Partnerami jesteście WY – osoby kochające piękno.

Główną naszą specjalnością jest projektowanie i wykonywanie biżuterii złotej z diamentami, w szczególności pierścionków (w tym zaręczynowych), kolczyków, wisiorków i pozostałych elementów  zestawów. Możecie zamówić i wykonać u nas całe zestawy biżuterii.

Aby to było możliwe stworzyliśmy doświadczony zespół złotników, jubilerów, projektantów biżuterii, specjalistów kamieni i doradców klienta którzy spełniają Wasze oczekiwania. Nasza grupa 19 osób cały czas pracuje nad rozwojem osobistym i zawodowym, przez co potrafimy jeszcze lepiej rozwiązywać Wasze problemy.

Czym kierujemy się w naszym działaniu:

WARTOŚCI !!!

Człowiek sam w sobie jest dla nas wartością. W stosunku do klienta obowiązuje więc zasada 3 x K !!!

  • Klient- któremu doradzamy w sposób fachowy i rzetelny.
  • Klient- którego nie pozostawiamy z problemem.
  • Klient- któremu dajemy powody , aby do nas wrócił.

CELE:

  • Komunikacja – poprzez dobra komunikację poznajemy klienta, klient nas. Dostosowujemy się do Jego Potrzeb, doradzamy przy wyborze.
  • Rzetelność – zarówno sobie jak i naszym produktom stawiamy wysokie wymagania, po to aby wyroby, których patronuje marka- Węc nie tylko cieszyły oko, ale również kojarzyły się z jakością i dobrym stylem.
  • Kreatywność – co prawda sami podlegamy procedurom, ponieważ jest to konieczne do funkcjonowania  firmy, jednak potrafimy być elastyczni; lubimy wyzwania i działanie niekonwencjonalne, aby za każdym razem usatysfakcjonować naszego klienta.

FILOZOFIA

  •  Praca jest jednym z czynników warunkujących naszą aktywność. Jeżeli robi się to co się lubi można rzec że jest się szczęśliwym wśród ludzi.
  • Pracujemy na naszą markę każdego dnia. Klienci mogą odejść,  ale powracają. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy i czerpiemy satysfakcję.

Zmieniamy nasze myślenie i dostosowujemy się do Jego potrzeb. Potrzeby klienta są różne ale nasze podejście jednakowe: FACHOWE!

DRODZY PAŃSTWO! To dla Was pracujemy i chcemy być lepsi!

Zapraszam do kontaktu, oraz lektury naszych wpisów

Artur Węc   artur.wec@wec.com.pl

WĘC – Twój Jubiler, ul. Kurczaba 3, 30-868 Kraków

Serwis firmowy: http://www.wec.com.pl

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *