browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Twój Jubiler od kuchni: Jubiler

Jubiler
Posted by on 12 lipca 2013

Jubilerem zwykle określa się osobę znającą się na biżuterii, mającą z nią styczność, prowadzącą lub pracującą w sklepie specjalizującym się w sprzedaży biżuterii i zegarków. Nazwy złotnika i jubilera są często mylone. Jubiler przede wszystkim sprzedaje, doradza, ocenia. Nie zajmuje się jednak bezpośrednio tworzeniem biżuterii, jej naprawą, czy serwisem (chyba że jest zarazem złotnikiem).

Twój jubiler

Jubiler – ta nazwa często jest mylona lub stosowana zamiennie ze złotnikiem.

Jubilerem określany może być również sklep specjalizujący się w sprzedaży tego asortymentu, lub sieć sklepów.

W naszej firmie w większości pracują jubilerzy – czyli osoby znające się na biżuterii, interesujące się nią i na co dzień mające z nią styczność. Oprócz jubilerów zespół tworzy dodatkowo 6-ciu złotników mających odpowiednie wykształcenie, w tym 3 mistrzów złotnictwa.

Do obowiązków naszych jubilerów należą zakup i przygotowanie do sprzedaży biżuterii, jej ocena i sprawdzenie jakościowe, zakup kamieni jubilerskich (zdjęcie powyżej), ocena ich jakości i szlifu wraz z przygotowaniem opisu.

Podsumowując: u nas złotnicy zajmują się wykonywaniem biżuterii złotej, natomiast jubilerzy jej opisem, oceną i przygotowaniem dla klienta

Zespół Węc

Nasz zespół prawie w całości.

Do usłyszenia za tydzień

 

Zespół WĘC-Twój Jubiler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *