browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Jaką osobowością jesteś?

Posted by on 15 lutego 2013

Catherine Elizabeth Middleton, znana jako Kate Middleton, to urodzona 9 stycznia 1982 r. Angielka, od 29 kwietnia 2011 roku żona brytyjskiego księcia Williama.
Książę William i Kate Middleton zaręczyli się w październiku 2010 roku. Zaręczyny zostały oficjalnie ogłoszone 16 listopada 2010. William podarował księżnej Kate pierścionek zaręczynowy, który był pierścionkiem zaręczynowym jego matki Diany.
Co ciekawe, książę Karol oświadczając się swej wybrance, nie miał przy sobie pierścionka zaręczynowego. Kiedy Diana przyjęła oświadczyny, sama dokonała wyboru. Wskazała na pierścionek wykonany z 18-karatowego szafiru otoczonego 14 diamentami umieszczonymi w białym złocie. Ten wyjątkowy okaz z kolekcji Garrard Jewellers kosztował 28 tys. funtów.

I tak się zastanawiałem, z którą z bohaterek Polki się identyfikują.
Czy z księżną Kate, za którą już ktoś wcześniej podjął decyzję, czy z księżną Dianą, która od samego początku pisała scenariusz swojego życia… A Wy? Z którą z nich się identyfikujecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *