browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

W pogoni za św. Walentym

Posted by on 5 lutego 2013

Mężczyzna – samiec alfa, wiecznie spóźniony i zapracowany, ulubiona rozrywka – spotkania z kolegami, wpatrzony i zakochany bez pamięci w telewizor w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej oraz 3x w tygodniu w swoją dziewczynę, ulubiona kuchnia – wszystko to, co wychodzi z rąk jego mamy.

Kobieta – samica alfa, perfekcyjna i punktualna do bólu, kiedy zaśpi, nadrabia stracony czas malując się w samochodzie, ulubiona rozrywka – spotkania z dziewczynami kolegów swojego chłopaka, wpatrzona w niego i zakochana w nim bez pamięci, ulubiona kuchnia- każda restauracja oddalona od domu jego rodziców minimum 10 km.

Jak dochodzi do połączenia tych dwóch światów? Co zrobić, aby pierścionek podarowany przez matkę chrzestną na komunię, zniknął któregoś dnia z jej stolika nocnego i zastąpił go pierścionek zaręczynowy?

Ile kobiet, tyle sposobów na przejęcie swego ukochanego z opiekuńczych ramion matki. Najbardziej znane i popularne to długie spacery kończące się przed witryną sklepu jubilerskiego i wypuszczanie powietrza ze znanym mu efektem dźwiękowym „echhhhh”, pozostawianie w jego ulubionych miejscach katalogów firmy „WĘC Twój Jubiler” lub opowiadanie o znajomym znajomych, który właśnie się oświadczył i jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. 😉

Drogie Panie, dzień świętego Walentego zbliża się wielkimi krokami i jeśli chcecie, aby ten dzień był wyjątkowy, proponujemy już teraz wziąć się do pracy.

Wszystkie Panie, które jeszcze nie dysponują naszym katalogiem, proszone są o kontakt mailowy ( sklep@wec.com.pl ), chętnie takowy podeślemy.

Zespół firmy WĘC-Twój Jubiler

2 Responses to W pogoni za św. Walentym

  1. mwec

    Oczywiście 🙂 Prosimy o wysłanie maila na nasz adres sklep@wec.com.pl.

  2. Patryk

    A mężczyzną również wysyłacie katalog?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *